Tech reviews and news

Az LG Lifeband Touch szivárog a CES 2014 várható bemutatása előtt

click fraud protection

Az LG Lifeband Touch, a koreai gyártó új, csuklóval viselt fitnesz-nyomkövetőjének képei az interneten szivárogtak a készülék jövő héten várható CES 2014-es bemutatója előtt.

Bár az LG hivatalosan még nem jelentette be a Nike FuelBand SE rivális, Twitter alapú soros tech tipster @Evleaks ugratta a készülő fitneszkövető képét, ami arra utal, hogy a kütyü kiadása hamarosan bekövetkezhet.

Míg a FitBit Flex kihívó képei megjelentek, a készülékre vonatkozó konkrét előírások és részletek még mindig kevések. A legfrissebb jelentések szerint azonban felvetődött, hogy a csukló kopása az integrált gyorsulásmérő és egy ellopható LCD kijelző otthona lesz.

Távol a vállalat első erőfeszítéseitől egy hordható fitneszkövető kütyüvel kapcsolatban, úgy tűnik, hogy az LG Lifeband Touch követni fogja a tavalyi CES során bemutatott LG Smart Activity Trackert.

A fitneszkövető prototípusa, amelyet szinkronizálni lehetett az LG márkájú tévékkel a testre szabott fitneszprogramok felhasználása érdekében, az LG Smart Activity Tracker nem tudta elérni a fogyasztói kiadványt. Úgy gondolják, hogy az új LG Lifeband Touch ennek a korai prototípusnak a kiterjesztése.

A vitatott LG Lifeband Touch képein zöld kör alakú gomb látható, és felvetődött, hogy ez így lesz integrált pulzusmérőként működik, a felhasználók úgy tudják elolvasni a pulzusukat, hogy egyszerűen az ujjukra helyezik a érzékelő.

Az LG Lifeband Touch állítólag a CES 2014 során bemutatott számos hordozható eszköz egyikét, az LG Lifeband Touch egy külön LG okosórával fogja megosztani.

A CES 2014-et Las Vegasban rendezik január 6. és január 10. között. A TrustedReviews készen áll arra, hogy a legfrissebb híreket hozza el a techipar legnagyobb szereplőitől.

Olvass tovább:LG G2 áttekintés

A Lenovo Yoga 3 hibrid a CES 2015-n mutatkozott be

Olvass Tovább

Sage Boss To Go Review

Sage Boss To Go Review

Olvass Tovább

LG: Az OLED TV értékesítése meghaladja az 1 millió darabot a következő évben

Olvass Tovább

insta story