Az LG Lifeband Touch szivárog a CES 2014 várható bemutatása előtt
Az LG Lifeband Touch, a koreai gyártó új, csuklóval viselt fitnesz-nyomkövetőjének képei az interneten szivárogtak a készülék jövő héten várható CES 2014-es bemutatója előtt.
Bár az LG hivatalosan még nem jelentette be a Nike FuelBand SE rivális, Twitter alapú soros tech tipster @Evleaks ugratta a készülő fitneszkövető képét, ami arra utal, hogy a kütyü kiadása hamarosan bekövetkezhet.
Míg a FitBit Flex kihívó képei megjelentek, a készülékre vonatkozó konkrét előírások és részletek még mindig kevések. A legfrissebb jelentések szerint azonban felvetődött, hogy a csukló kopása az integrált gyorsulásmérő és egy ellopható LCD kijelző otthona lesz.
Távol a vállalat első erőfeszítéseitől egy hordható fitneszkövető kütyüvel kapcsolatban, úgy tűnik, hogy az LG Lifeband Touch követni fogja a tavalyi CES során bemutatott LG Smart Activity Trackert.
A fitneszkövető prototípusa, amelyet szinkronizálni lehetett az LG márkájú tévékkel a testre szabott fitneszprogramok felhasználása érdekében, az LG Smart Activity Tracker nem tudta elérni a fogyasztói kiadványt. Úgy gondolják, hogy az új LG Lifeband Touch ennek a korai prototípusnak a kiterjesztése.
A vitatott LG Lifeband Touch képein zöld kör alakú gomb látható, és felvetődött, hogy ez így lesz integrált pulzusmérőként működik, a felhasználók úgy tudják elolvasni a pulzusukat, hogy egyszerűen az ujjukra helyezik a érzékelő.
Az LG Lifeband Touch állítólag a CES 2014 során bemutatott számos hordozható eszköz egyikét, az LG Lifeband Touch egy külön LG okosórával fogja megosztani.
A CES 2014-et Las Vegasban rendezik január 6. és január 10. között. A TrustedReviews készen áll arra, hogy a legfrissebb híreket hozza el a techipar legnagyobb szereplőitől.
Olvass tovább:LG G2 áttekintés