Is de Moto 360 2 klaar voor een Google I / O-onthulling?
De Moto 360's De opvolger is mogelijk net goedgekeurd voor Bluetooth-kwalificatie, wat een aanstaande lanceringsdatum aangeeft.
Een nieuwe vermelding op de Bluetooth Special Interest Group, gepost op 11 mei, maakt referentie naar een niet nader genoemd Motorola Android-apparaat.
De Bluetooth SIG is een normalisatiebureau dat Bluetooth-aangesloten apparaten certificeert; het apparaat in kwestie werkt met Bluetooth 4.1.
Het punt om op te merken is dat het mysterie-apparaat wordt vermeld onder het modelnummer ‘BTMW03’, zoals opgemerkt door Droid-Life.
Nieuwsolifanten onder jullie zullen zich herinneren dat de Moto 360 vorig jaar op Bluetooth SIG verscheen met het apparaatnummer ‘BTMW01’. Toeval? Onwaarschijnlijk.
Bovendien verscheen de Moto 360 in augustus vorig jaar op de site, slechts enkele dagen voor de onthulling op Google I / O 2015.
Aangezien de Google I / O van dit jaar in de kalender staat voor 28 tot 29 mei, lijkt het nu waarschijnlijk dat we de Moto 360 2 op het evenement zullen zien verschijnen.
Verwant:Apple Watch versus Android Wear
Dus wat kunnen we verwachten van een Moto 360 2? Eerdere geruchten wijzen op een geheel rond display, waarbij het lekke bandenscherm van de Moto 360 wordt vermeden.
Er wordt ook verwacht dat Motorola een metalen klemmechanisme zal gebruiken om riemen aan het hoofdgedeelte van het apparaat te bevestigen.
Nog een rapport wees naar de opvolger die wordt ontwikkeld onder de codenaam ‘Smelt’, met een schermresolutie van 360 x 360, en wegloopt Android Wear 5.1 OS.